Thursday, March 24, 2016

İki Teker Dünyasının En Sevilen Motorcuları ve Onların Seyahatleri - Dikkat! Örnek Alınabilecek Davranışlar! - Ofpof

İki Teker Dünyasının En Sevilen Motorcuları ve Onların Seyahatleri - Dikkat! Örnek Alınabilecek Davranışlar! - Ofpof:'via Blog this'Gönderiye sayfaki yorumlar: 

"Bulent Kocoglu ·
AnkaraBu listede yer alan Levent Koçoğlu bizzat öz be öz kardeşim olur. Bunun çıktığı tur hüsranla bitti. 1- Seyahatinden psikolojik/psikiatrik travmalarla döndü. Seyahat süresince yaşadığı yalnızlıklar , geride kalanların ona düşman olduğu , sevmediği, tuzak kurdukları gibi bir düşüncelerle geldi..
2- Yanlış ve abartılı şeyler yazdı, gördüklerini , yaşadıklarını yalın bir şekilde yazmadı. Zorlu bir etapları geçemeyeceğini anladığında ve kamyon sırtında bu etapları geçti, ama bunu aman ha .. gizledi.
3-İşte benim hiç sponsorum yok , kendi gücümle bu tura çıktım vs.vs . nutukları attı. Ama, 1. madde tespitindeki birileri yolda harcaması için western union la gönderiği dolarları söylemedi. Biriside çıkıp, bu değirmenin suyu nereden geliyor diye sormadı.
4-Motorunun üzerine güncel isimleri .Ne bileyim tecavüz magduru kadınları, ölen veya öldürülen motorsiklet gezgincilerini yazdı. Sonra akşam restauranta oturup 200 dolarlık şarabın dibine vurdu.. Halbuki ,bu para ile,bu ismini yazdığın insanların ailelerine maddi yardımda bulunabilirdi.
5- Siyasi konulara girdi,Seçim zamanı geldiğinde , ben teee oralardan oy atmak için geldim , nutukları , söylemlerinde bulundu,Ama, seçim günü pazar sabahı oyunu kullanmadan uçağa atladı gitti . EĞER BÖYLE TURA ÇIKACAKSANIZ ÇIKMAYIN , KENDİNİZİDE AİLENİZİDE REZİL ETMEYİN
Beğen · Yanıtla · 6 saat
Melih Demir ·
LİDYA KONSERVECİLİK'Da çalışıyor
diğerleri tamam da Tolga Başol sadece kendine süren biri.
Beğen · Yanıtla · 8 saat
Mustafa Sakallı ·
Siperlik'Da Arge MühendisiKTS 6 numarada olsa da gönüllerde hep 1 numara"

No comments:

Post a Comment